mioty

Hodowla Psów Rasowych Gladius Destination (FCI) jest zarejestrowana w Związku Kynologicznym w Polsce, jedynej polskiej organizacji zrzeszonej w strukturach Federation Cynologique Internationale (FCI)

Nasz Oddział mieści się w Częstochowie– nr rejestracji 4383/G

Hodowla działa zgodnie z Regulaminem Hodowli oraz Statutem Związku Kynologicznego w Polsce założonego w 1938 roku.

Rodzice szczeniąt przychodzących na świat w naszej Hodowli posiadają pełne prawa / uprawnienia hodowlane,
są starannie dobierani, a następnie kojarzeni pod względem:
– eksterieru
– temperamentu
– psychiki (testy psychiczne)
– posiadają niezbędne badań lekarskie (HD, ED)
– każdy z rodziców posiada rodowodzie stosownymi wpisami dokonanymi przez uprawnione osoby

Duży nacisk w hodowli kładziemy na socjalizację.

Od najmłodszych, szczenięcych tygodni staramy się tak socjalizować i wychowywać maluchy, aby zapewnić im dobry, bezstresowy start w nowym domu. 

Nasze szczenięta otoczone są całodobową opieką. Odchowywane są w domu, gdzie staramy się im zapewnić idealne warunki do prawidłowego rozwoju i radosnej zabawy z rodzeństwem. Od narodzin mają kontakt z ludżmi. Naszym celem jest to, aby szczenięta opuszczające naszą hodowlę były zdrowe, miały charakter typowy dla rasy oraz doskonały eksterier. Zanim pieski wyruszą do nowych domów są odpowiednio do wieku zaszczepione i odrobaczone, a ich właściciele otrzymują metrykę uprawniającą do wyrobienia rodowodu oraz wyprawkę dla szczeniąt.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do wyboru domów, do których trafią szczeniaki z naszej hodowli. Nasze psy są “z dobrego domu” i chcemy aby trafiły do najlepszych domów, gdzie będą miały zapewnione warunki przynajmniej takie jak w naszej hodowli i aby były członkami rodziny, a nie samotnym psem przywiązanym do budy lub spędzającym całe dnie w kojcu.

Nowi właściciele naszych szczeniąt mogą zawsze liczyć na moje porady oraz wsparcie. Służymy pomocą w zakresie żywienia i zdrowia oraz rozwiązywaniu wszelkich problemów. Bardzo cieszą wiadomości i zdjęcia szczeniaków z ich nowych domów.

CANE CORSO
CNTINENTAL BULLDOG